O nasDlaczego warto wybrać English Zone?

Przede wszystkim dlatego że uczymy z pasją. Jesteśmy małą szkołą językową, wkładającą wiele wysiłku w indywidualne podejście do naszych kursantów. Nasza działalność na Starachowickim rynku jest krótka, ale cieszy się już sporym uznaniem. Satysfakcja kursantów to nasz największy sukces – ponad 80% z nich dowiedziało się o nas z polecenia przyjaciół i rodziny. Nasi kursanci osiągają doskonałe efekty w nauce, a my czerpiemy radość z dobrze prowadzonych kursów.

Nazwa szkoły może być tłumaczona jako „Strefa Angielskiego”, dlatego też w English Zone uczymy tylko w języku docelowym i to już od pierwszych zajęć, nawet z początkującymi, czy maluszkami. W siedzibie English Zone dysponujemy dwiema przestronnymi salami, które gwarantują komfort nauczania. Zajęcia odbywają się w małych grupach od 3 do 6 osób, co pozwala na zwiększanie aktywności uczestników kursu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszelkich informacji udzielamy od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 20.00 pod numerem telefonu 793 74 57 57. Możecie też napisać do nas na kontakt@englishzone.com.pl.

Sekretariat czynny od 14.00 do 18:00.

Nie trać czasu. Rozwiąż nasz test weryfikujący i zacznij naukę od zaraz. Udział w teście jest totalnie niezobowiązujący. Potraktuj go jako dobry temat do pierwszej rozmowy.


Rozwiąż test Porozmawiajmy