Kursy językoweKursy w naszej szkole to gwarancja zajęć w kameralnych grupach 3-6osób, czyli optymalne warunki do poszerzania znajomości języka.

Odpowiednio dobrane grupy pod względem poziomu, wieku ale też oczekiwań i preferencji co do kursu.

Zajęcia, które wykorzystują maksimum potencjału edukacyjnego nowoczesnych technologii- tablety na zajęciach, tablice interaktywne oraz platformy e-learningowe do ćwiczenia języka w domu.

Nie ograniczamy się jedną metodą ponieważ nie ma jednej cudownej metody- opracowaliśmy swoje programy, w których czerpiemy z różnych i wykorzystujemy kompilację technik i metod najlepszych dla naszych kursantów.

Oferujemy zajęcia z Native Speakerem, idealny wstęp do swobodnej i naturalnej komunikacji w języku obcym

Zajęcia kursowe uzupełniane są nieobowiązkowymi zajęciami dodatkowymi, które sprawiają że nauka staje się przyjemnością i okazją do świetnej zabawy.

Kids' Zone

Kursy dla dzieci w wieku 4-10 lat. Zajęcia przedszkolaków i dzieci z zerówki trwają 45min i odbywają się 2 razy w tygodniu. Szkolniaki, czyli dzieci uczęszczające do klasy pierwszej i starsze, mają zajęcia 60-minutowe również 2 razy tygodniowo. Zajęcia polegają na odgrywaniu ról, graniu w gry analogowe i multimedialne oraz śpiewaniu piosenek, a to wszystko ma na celu osiągnięcie konkretnych celów językowych. Regularnie informujemy rodziców o postępach ich pociech, poprzez konsultację z lektorem i semestralne raporty.

Private Zone

Dla osób, które preferują zajęcia z lektorem bez udziału grupy, proponujemy lekcje indywidualne 1- lub 2-osobowe lub w zamkniętej grupie 3 osobowej. To kurs, który zależy tylko od Waszych oczekiwań i preferencji, gdyż sami ustalacie: dni i godziny zajęć, ich intensywność oraz tematykę czy długość trwania szkolenia. Wyznaczasz sobie cele, a my stworzymy kurs prowadzący do ich osiągnięcia.

Adult Zone

Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych. Prowadzimy je głównie w oparciu o metodę komunikatywną uznaną za najbardziej efektywny sposób nauczania języka obcego. Spośród wszystkich metod najbardziej przypomina uczenie się języka rodzimego. Głównym jej założeniem jest nauka języka w praktyce w oparciu o aranżowane sytuacje zaczerpnięte z życia codziennego. Ćwiczenia to w dużej mierze odgrywanie ról, dialogi, gry, zabawy i zgadywanki oraz dyskusje w grupie i parami. Wszystko po to, by uczeń jak najczęściej używał poznanych zwrotów. Zajęcia dla dorosłych kursantów uzupełniane są platformą e-learningową- możemy uczyć się za pomocą aplikacji np. stojąc w kolejce, co znacznie przyśpiesza osiąganie zamierzonych w nauce języka celów.

Teens Zone

Zajęcia dla młodzieży w wieku od 11 do 15 lat, podczas których dominują elementy metody komunikacyjnej. Pozwala to na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych ale przede wszystkim mówienia i rozumienia ze słuchu. Kładziemy na komunikacje duży nacisk ponieważ te sprawności są zazwyczaj niedostatecznie rozwijane w szkołach państwowych, gdzie zajęcia odbywają się w dużych grupach. Na naszych zajęciach kursanci skutecznie przełamują barierę w używaniu języka, odnoszą też sukcesy w swoich macierzystych szkołach. Zajęcia w grupie Teen Zone trwają 60 minut i odbywają się 2 razy w tygodniu.

Young & Smart Zone

Zajęcia dla maturzystów, na których poznasz dokładnie strukturę egzaminu, nauczysz się bezproblemowo radzić sobie z zadaniami maturalnymi, rozbudujesz znacznie słownictwo by zaskoczyć egzaminatorów, powtórzysz gruntownie całą gramatykę potrzebną do zdania egzaminu, napiszesz testy z lat poprzednich by przekonać się, że matura wcale nie jest trudna Wszystkim maturzystom mającym problemy z gramatyką języka angielskiego dodatkowo proponujemy kurs Grammar Refresher. Zajęcia mogą odbywać się z Native Speakerem lub polskim lektorem.

Conversation Zone

W English Zone organizujemy dla Was profesjonalne, ciekawe zajęcia oparte na konwersacji, dostosowane do potrzeb i zainteresowań uczestników kursu. Dlaczego konwersacje? Odpowiedź jest banalna: ponieważ jest to najprostsza droga do poznania języka angielskiego w najbardziej naturalny i najłatwiejszy sposób. Dzięki sprzyjającej atmosferze oraz dużej ilości czasu poświęconego na komunikację werbalną, uczniowie w bardzo szybki sposób poznają nowe zwroty i wyrażenia, poprawiają płynność mówienia, a w konsekwencji czują się swobodniej, gdy używają języka. Praktyka czyni mistrzem. Kurs dedykowany jest osobom na każdym poziomie znajomości języka z wyjątkiem początkujących.

Nie trać czasu. Rozwiąż nasz test weryfikujący i zacznij naukę od zaraz. Udział w teście jest totalnie niezobowiązujący. Potraktuj go jako dobry temat do pierwszej rozmowy.


Rozwiąż test Porozmawiajmy